Selected image for AKAY Корпа ак328 пластична 7л

AKAY Корпа ак328 пластична 7л

Хомакс
90ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Корпа ак328 пластична 7л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
Y6M38N81YR

EAN /   код

EAN /   код
AN2OHOZ9BU
90ДЕН

Опис на производот

AKAY Корпа ак328 пластична 7л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
Y6M38N81YR

EAN /   код

EAN /   код
AN2OHOZ9BU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.