Selected image for AKAY Кутија за складирање 244 фриго 2.2л ак

AKAY Кутија за складирање 244 фриго 2.2л ак

Хомакс
95ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање 244 фриго 2.2л ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
SJ486HR3J8

EAN /   код

EAN /   код
ANW8XB6HHB
95ДЕН

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање 244 фриго 2.2л ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
SJ486HR3J8

EAN /   код

EAN /   код
ANW8XB6HHB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.