Selected image for AKAY Кутија за складирање фриго н2 ак

AKAY Кутија за складирање фриго н2 ак

Хомакс
95ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање фриго н2 ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
IU586AZNK5

EAN /   код

EAN /   код
ANI9XB632Y
95ДЕН

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање фриго н2 ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
IU586AZNK5

EAN /   код

EAN /   код
ANI9XB632Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.