Selected image for AKAY Кутија за складирање фриго н4 ак

AKAY Кутија за складирање фриго н4 ак

175ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање фриго н4 ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
4E486WBLQL

EAN /   код

EAN /   код
AN99XB6COU
175ДЕН

Опис на производот

AKAY Кутија за складирање фриго н4 ак

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
4E486WBLQL

EAN /   код

EAN /   код
AN99XB6COU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.