Slike ALAS Кутија Организатор База
Slike ALAS Кутија Организатор База

ALAS Кутија Организатор База

Vision Centar Gostivar
350ДЕН

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Alas Кутија
Организатор База
Димензии: 50x40x19cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
50x40x19cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
FRYS7FEXCV

EAN /   код

EAN /   код
ANKU5BKPND
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Alas Кутија
Организатор База
Димензии: 50x40x19cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
50x40x19cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
FRYS7FEXCV

EAN /   код

EAN /   код
ANKU5BKPND

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.