Slike ALAS Кутија Организатор Макси
Slike ALAS Кутија Организатор Макси

ALAS Кутија Организатор Макси

Vision Centar Gostivar
400ДЕН

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Maxi е повеќенаменско решение за складирање направено од неткаена спунбонд ткаенина. Со својот цврст дизајн и големиот капацитет, може да се користи за складирање на различни предмети како облека, чевли, играчки, книги и друго. Неговата склоплива природа исто така го олеснува складирањето кога не се користи. Димензии 50 x 40 x 30 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
50x40x30cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
BTYS7BXH5B

EAN /   код

EAN /   код
8699243467644
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Maxi е повеќенаменско решение за складирање направено од неткаена спунбонд ткаенина. Со својот цврст дизајн и големиот капацитет, може да се користи за складирање на различни предмети како облека, чевли, играчки, книги и друго. Неговата склоплива природа исто така го олеснува складирањето кога не се користи. Димензии 50 x 40 x 30 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
50x40x30cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
BTYS7BXH5B

EAN /   код

EAN /   код
8699243467644

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.