Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега
Slike ALAS Кутија Организатор Мега

ALAS Кутија Организатор Мега

Vision Centar Gostivar
450ДЕН

Боја:Кафе

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Mega е повеќенаменско решение за складирање направено од неткаена спунбонд ткаенина. Со својот цврст дизајн и големиот капацитет, може да се користи за складирање на различни предмети како облека, чевли, играчки, книги и друго. Неговата склоплива природа исто така го олеснува складирањето кога не се користи. Димензии 60×40×30 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
60x40x30cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
21ZS70G1OD

EAN /   код

EAN /   код
ANPV5BKMI2
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Mega е повеќенаменско решение за складирање направено од неткаена спунбонд ткаенина. Со својот цврст дизајн и големиот капацитет, може да се користи за складирање на различни предмети како облека, чевли, играчки, книги и друго. Неговата склоплива природа исто така го олеснува складирањето кога не се користи. Димензии 60×40×30 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
60x40x30cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
21ZS70G1OD

EAN /   код

EAN /   код
ANPV5BKMI2

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.