Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли

ALAS Организер Ташна за чевли

Vision Centar Gostivar
399ДЕН

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Патна торба за багаж за чевли со кожна рачка, торба за складирање чевли. Може да се користи и за складирање и за транспорт.
Тоа е торба за чување чевли со патент. Можете лесно да го отворите.
Куферот за чевли собира 6 пара чевли. Со својата преклопна структура не зафаќа простор, прилично е лесен.
Може да се закачи на куферот. Има џеб од филц за закачување на багажот. Изработена е од филц ткаенина.
Големина: 35 x 22 x 40 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
35x22x40cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
5WD2N7ZQP6

EAN /   код

EAN /   код
ANXT5BKPI4
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Патна торба за багаж за чевли со кожна рачка, торба за складирање чевли. Може да се користи и за складирање и за транспорт.
Тоа е торба за чување чевли со патент. Можете лесно да го отворите.
Куферот за чевли собира 6 пара чевли. Со својата преклопна структура не зафаќа простор, прилично е лесен.
Може да се закачи на куферот. Има џеб од филц за закачување на багажот. Изработена е од филц ткаенина.
Големина: 35 x 22 x 40 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
35x22x40cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
5WD2N7ZQP6

EAN /   код

EAN /   код
ANXT5BKPI4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.