Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли
Slike ALAS Организер Ташна за чевли

ALAS Организер Ташна за чевли

Vision Centar Gostivar
399ДЕН

Боја:Крем

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Патна торба за багаж за чевли со кожна рачка, торба за складирање чевли. Може да се користи и за складирање и за транспорт.
Тоа е торба за чување чевли со патент. Можете лесно да го отворите.
Куферот за чевли собира 6 пара чевли. Со својата преклопна структура не зафаќа простор, прилично е лесен.
Може да се закачи на куферот. Има џеб од филц за закачување на багажот. Изработена е од филц ткаенина.
Големина: 35 x 22 x 40 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Големина
35x22x40cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
SWYS74W3BZ

EAN /   код

EAN /   код
8681942504263
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Патна торба за багаж за чевли со кожна рачка, торба за складирање чевли. Може да се користи и за складирање и за транспорт.
Тоа е торба за чување чевли со патент. Можете лесно да го отворите.
Куферот за чевли собира 6 пара чевли. Со својата преклопна структура не зафаќа простор, прилично е лесен.
Може да се закачи на куферот. Има џеб од филц за закачување на багажот. Изработена е од филц ткаенина.
Големина: 35 x 22 x 40 cm

Спецификации

Бренд
ALAS

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Големина
35x22x40cm
Материјал
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
SWYS74W3BZ

EAN /   код

EAN /   код
8681942504263

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.