Slike ALFAPLAST 20 водоотпорен ханзапласт
Slike ALFAPLAST 20 водоотпорен ханзапласт

ALFAPLAST 20 водоотпорен ханзапласт

Anni Farm
80ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ALFAPLAST водоотпорните фластери се ефикасен и корисен производ за заштита и покривање на сите видови на мали рани на кожата која често е изложена на вода.
ALFAPLAST WATER RESISTANT благодарение на квалитетниот водоотпорен материјал ги штити раничките при бањање и пливање, одржувајќи ја кожата сува, но истовремено слободна да дише.
Пакувањето содржи 20 водоотпорни фластери во 2 различни големини.

Спецификации

Бренд
ALFAPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
H76MUYCV03

EAN /   код

EAN /   код
5206355003320
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ALFAPLAST водоотпорните фластери се ефикасен и корисен производ за заштита и покривање на сите видови на мали рани на кожата која често е изложена на вода.
ALFAPLAST WATER RESISTANT благодарение на квалитетниот водоотпорен материјал ги штити раничките при бањање и пливање, одржувајќи ја кожата сува, но истовремено слободна да дише.
Пакувањето содржи 20 водоотпорни фластери во 2 различни големини.

Спецификации

Бренд
ALFAPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
H76MUYCV03

EAN /   код

EAN /   код
5206355003320

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.