Slike ALKALOID Чај млечка (глуварче) 100g
Slike ALKALOID Чај млечка (глуварче) 100g

ALKALOID Чај млечка (глуварче) 100g

Anni Farm
200ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Коренот од глуварче помага во одржувањето на функцијата на уринарниот систем и ја поддржува детоксификацијата на организмот по пат на стимулирање на мокрењето. Исто така, глуварчето го стимулира варењето на храната и придонесува за нормална функцијата на системот за варење.
Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.
Достапен е во 100 g пакување

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1U2NUA9GXL

EAN /   код

EAN /   код
5310001235727
200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Коренот од глуварче помага во одржувањето на функцијата на уринарниот систем и ја поддржува детоксификацијата на организмот по пат на стимулирање на мокрењето. Исто така, глуварчето го стимулира варењето на храната и придонесува за нормална функцијата на системот за варење.
Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.
Достапен е во 100 g пакување

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1U2NUA9GXL

EAN /   код

EAN /   код
5310001235727

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.