Selected image for ALKALOID Лакта микс чај филтер 20 x 2g

ALKALOID Лакта микс чај филтер 20 x 2g

97ДЕН

Опис на производот

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна за новороденчињата и за доенчињата. Водени од грижата за најмилите, сите состојки на овој чај ги одбравме со особено внимание, пред сè, за да бидат безбедни за здравјето на мајката и на доенчето.„Лакта микс“ содржи мајчина душица, плод од ким, плод од сладок анасон, семе од грчко семе и лист од маточина. Оваа чајна мешавина помага за зголемено излачување мајчино млеко кај доилките.Со особена грижа за вашите најмили.Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.
Достапен е во филтер-кесички 20 x 2 g и во класично рефус пакување од 150 g.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4KV3KP8KVC

EAN /   код

EAN /   код
5310001242121
97ДЕН

Опис на производот

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна за новороденчињата и за доенчињата. Водени од грижата за најмилите, сите состојки на овој чај ги одбравме со особено внимание, пред сè, за да бидат безбедни за здравјето на мајката и на доенчето.„Лакта микс“ содржи мајчина душица, плод од ким, плод од сладок анасон, семе од грчко семе и лист од маточина. Оваа чајна мешавина помага за зголемено излачување мајчино млеко кај доилките.Со особена грижа за вашите најмили.Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.
Достапен е во филтер-кесички 20 x 2 g и во класично рефус пакување од 150 g.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4KV3KP8KVC

EAN /   код

EAN /   код
5310001242121
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.