Slike ALPOS Скала 33-06 двострана / професинална
Slike ALPOS Скала 33-06 двострана / професинална

ALPOS Скала 33-06 двострана / професинална

Меркур
5.250ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Двострана скала за куќи тип 33 е наменета за домаќинства. Лесен и практичен, и скоро целосно изработен од алуминиум.
• Широки скали кои не се лизгаат а се удобни и безбедни.
• Врвните два чекора формираат платформа, што е одлична за складирање на предмети, кога стоите на висина без непотребно да се симнете од скалата.
• Исто така погоден како скала за сликање.
• Скалилата е дизајнирана и изградена во согласност со европскиот стандард EN131, што овозможува максимално работно оптоварување на скалата со 150 кг.

Спецификации

Бренд
ALPOS

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IK21EK0K10

EAN /   код

EAN /   код
383000574240
5.250ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Двострана скала за куќи тип 33 е наменета за домаќинства. Лесен и практичен, и скоро целосно изработен од алуминиум.
• Широки скали кои не се лизгаат а се удобни и безбедни.
• Врвните два чекора формираат платформа, што е одлична за складирање на предмети, кога стоите на висина без непотребно да се симнете од скалата.
• Исто така погоден како скала за сликање.
• Скалилата е дизајнирана и изградена во согласност со европскиот стандард EN131, што овозможува максимално работно оптоварување на скалата со 150 кг.

Спецификации

Бренд
ALPOS

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IK21EK0K10

EAN /   код

EAN /   код
383000574240
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.