Slike ALPOS Скала 37-19 дводелна повеќенаменска
Slike ALPOS Скала 37-19 дводелна повеќенаменска

ALPOS Скала 37-19 дводелна повеќенаменска

Меркур
16.890ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дводелната скала што може да се повлече од јаже може да се прилагоди на потребната висина со прицврстување на секој чекор.
Со помош на јаже, ова може да се направи без многу напор.

Спецификации

Бренд
ALPOS

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9Q21EDEBKB

EAN /   код

EAN /   код
383000574719
16.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Дводелната скала што може да се повлече од јаже може да се прилагоди на потребната висина со прицврстување на секој чекор.
Со помош на јаже, ова може да се направи без многу напор.

Спецификации

Бренд
ALPOS

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9Q21EDEBKB

EAN /   код

EAN /   код
383000574719
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.