Selected image for AMBAR ТАШНА
Ново

AMBAR ТАШНА

Ambar
730ДЕН

Опис на производот

AMBAR ТАШНА

- Кратка црвена лакована ташна со кратка рачка

Спецификации

Бренд
Ambar

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
VFO8C03B70

EAN /   код

EAN /   код
ANMVU3AGPY
730ДЕН

Опис на производот

AMBAR ТАШНА

- Кратка црвена лакована ташна со кратка рачка

Спецификации

Бренд
Ambar

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
VFO8C03B70

EAN /   код

EAN /   код
ANMVU3AGPY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.