0 thumbnail image for AMBAR ТАШНА
1 thumbnail image for AMBAR ТАШНА
2 thumbnail image for AMBAR ТАШНА
3 thumbnail image for AMBAR ТАШНА
4 thumbnail image for AMBAR ТАШНА
Selected image for AMBAR ТАШНА
Selected image for AMBAR ТАШНА
Selected image for AMBAR ТАШНА
Selected image for AMBAR ТАШНА
Selected image for AMBAR ТАШНА
Ново

AMBAR ТАШНА

Ambar
690ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

AMBAR ТАШНА

- Голема црна ташна со кратка окер рачка

Спецификации

Бренд
Ambar

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
J1P8CKCS3D

EAN /   код

EAN /   код
AN5XU3A6BU
690ДЕН

Опис на производот

AMBAR ТАШНА

- Голема црна ташна со кратка окер рачка

Спецификации

Бренд
Ambar

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
J1P8CKCS3D

EAN /   код

EAN /   код
AN5XU3A6BU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.