Selected image for АМЕК Куче јоркширски териер 20цм

АМЕК Куче јоркширски териер 20цм

Loco Croco
430ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

• Една стара изрека вели: „Кучето е најдобриот пријател на човекот“. Ви го предложуваме овој кадифен домашен љубимец од расата Јоркширски териер. Ви ветуваме дека овој сладок, кадифен Јоркширски териер ќе се претвори во најверниот другар за играње на Вашето дете.
• Ова кученце на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Овoj убав, мек Јоркширски териер, чека да го израдува својот нов сопственик со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Производот се препорачува за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 20 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1MNFV5ARC4

EAN /   код

EAN /   код
AN8T1VQH43
430ДЕН

Опис на производот

• Една стара изрека вели: „Кучето е најдобриот пријател на човекот“. Ви го предложуваме овој кадифен домашен љубимец од расата Јоркширски териер. Ви ветуваме дека овој сладок, кадифен Јоркширски териер ќе се претвори во најверниот другар за играње на Вашето дете.
• Ова кученце на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Овoj убав, мек Јоркширски териер, чека да го израдува својот нов сопственик со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Производот се препорачува за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 20 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1MNFV5ARC4

EAN /   код

EAN /   код
AN8T1VQH43
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.