Selected image for АМЕК Лебед 26цм

АМЕК Лебед 26цм

Loco Croco
400ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е наменет за деца над 3 години, поради присуство на ситни, мали делови.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа и хипоалергични препарати.
• Димензии на производот: 26 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
QDMFVZ66J0

EAN /   код

EAN /   код
ANWQ0VQN2I
400ДЕН

Опис на производот

• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е наменет за деца над 3 години, поради присуство на ситни, мали делови.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа и хипоалергични препарати.
• Димензии на производот: 26 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
QDMFVZ66J0

EAN /   код

EAN /   код
ANWQ0VQN2I
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.