Selected image for АМЕК Тропка куче дикси со глодалка 16цм

АМЕК Тропка куче дикси со глодалка 16цм

Loco Croco
390ДЕН

Боја:Светло кафена

Опис на производот

• Различните бои, звуци и форми ги развиваат сетилата, имагинацијата и подвижноста на вашето најмило битие и можете да бидете сигурни дека неговите први игри се сосема безбедни. • Тропката Куче Дикси со глодалка е многу удобна за држење за малите бебешки раце и стимулативна за правилен раст и развој на вашето бебе. Таа завршува со висечки додаток - глодалка за бебешки запчиња. • Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето. • Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. • Димензии на производот: 16 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
3FNFVJRK6I

EAN /   код

EAN /   код
AN8C1VQXTI
390ДЕН

Опис на производот

• Различните бои, звуци и форми ги развиваат сетилата, имагинацијата и подвижноста на вашето најмило битие и можете да бидете сигурни дека неговите први игри се сосема безбедни. • Тропката Куче Дикси со глодалка е многу удобна за држење за малите бебешки раце и стимулативна за правилен раст и развој на вашето бебе. Таа завршува со висечки додаток - глодалка за бебешки запчиња. • Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето. • Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. • Димензии на производот: 16 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
3FNFVJRK6I

EAN /   код

EAN /   код
AN8C1VQXTI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.