Selected image for ARAI Женски Дезенирани Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Дезенирани Доколенки Дани

АРАИ
60 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
50ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бисер

Големина

Опис на производот

Женски тенки доколенки со дезениран ластик
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бисер
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
CK7TJHLGSX

EAN /   код

EAN /   код
ANNGX1JIOZ
60 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
50ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Женски тенки доколенки со дезениран ластик
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бисер
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
CK7TJHLGSX

EAN /   код

EAN /   код
ANNGX1JIOZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.