0 thumbnail image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
1 thumbnail image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
2 thumbnail image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
3 thumbnail image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
Selected image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
Selected image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
Selected image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a
Selected image for ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a

ARCTIC Држач за телевизор за на ѕид 22-55" aemnt00043a

Нексио
2.230ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Држач TV WALL MOUNT 22-55" 25kg TV Flex S Tilt, Swivel, Rotation, AEMNT00043A Display size 22" - 55"
Assembly Wall
Capacity in kg 25 kg
Tilt +/-15°
Swivel 180°
Rotation 360°
Distance - wall to monitor 41-498 mm
Product Weight 2.54 kg
SKU AEMNT00043A
UPC 872767008908
ASIN B01N7RRCKI
VESA 75x75 | 100x100 | 100x200 | 200x100 | 200x200

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Тежина и димензии

Тежина
2.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
85ZVEVYSZJ

EAN /   код

EAN /   код
4895213700290
2.230ДЕН

Опис на производот

Држач TV WALL MOUNT 22-55" 25kg TV Flex S Tilt, Swivel, Rotation, AEMNT00043A Display size 22" - 55"
Assembly Wall
Capacity in kg 25 kg
Tilt +/-15°
Swivel 180°
Rotation 360°
Distance - wall to monitor 41-498 mm
Product Weight 2.54 kg
SKU AEMNT00043A
UPC 872767008908
ASIN B01N7RRCKI
VESA 75x75 | 100x100 | 100x200 | 200x100 | 200x200

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Тежина и димензии

Тежина
2.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
85ZVEVYSZJ

EAN /   код

EAN /   код
4895213700290
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.