Selected image for ARCTIC Термална паста mx-5 (20g) actcp00049a

ARCTIC Термална паста mx-5 (20g) actcp00049a

Нексио
1.100ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Viscosity 550 poise
Density 3.2 g/cm³
Continuous Use Temperature -40~180 ℃
Volume Resistivity 1.9 X 1013 Ω-cm
Breakdown Voltage 250 V/mil
Thermal Conductivity FAQ
Colour blue

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
91RVEGO6QV

EAN /   код

EAN /   код
4895213702775
1.100ДЕН

Опис на производот

Viscosity 550 poise
Density 3.2 g/cm³
Continuous Use Temperature -40~180 ℃
Volume Resistivity 1.9 X 1013 Ω-cm
Breakdown Voltage 250 V/mil
Thermal Conductivity FAQ
Colour blue

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
91RVEGO6QV

EAN /   код

EAN /   код
4895213702775
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.