Selected image for ARENA Костим за капење за девојчиња v back panel

ARENA Костим за капење за девојчиња v back panel

D Sport
1.599ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

•ARENA е водечка светска марка за опрема за пливање.
•Компанијата започна со работа во 1973 година и ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на вода да постигнат врвни резултати.
•Овој бренд е присутен во 103 земји во светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот исток.
•Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водните производи.
•Арена беше првата компанија за облека за капење , која започна да ги развива најбрзите, најлесните и најтрајните материјали за своите конкуренти и рекреативни производи.
•Произведува широк спектар на врвни производи: облека за капење, очила, капи, перки и сите други облека за капење.
•Сите производи се дизајнирани засновани врз темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
12-13

Ананас ID

Шифра на производот
OHGB07RO87

EAN /   код

EAN /   код
3468336996669
1.599ДЕН

Опис на производот

•ARENA е водечка светска марка за опрема за пливање.
•Компанијата започна со работа во 1973 година и ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на вода да постигнат врвни резултати.
•Овој бренд е присутен во 103 земји во светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот исток.
•Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водните производи.
•Арена беше првата компанија за облека за капење , која започна да ги развива најбрзите, најлесните и најтрајните материјали за своите конкуренти и рекреативни производи.
•Произведува широк спектар на врвни производи: облека за капење, очила, капи, перки и сите други облека за капење.
•Сите производи се дизајнирани засновани врз темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
12-13

Ананас ID

Шифра на производот
OHGB07RO87

EAN /   код

EAN /   код
3468336996669
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.