0 thumbnail image for ARENA Машки шорцеви Bywayx B
1 thumbnail image for ARENA Машки шорцеви Bywayx B
Selected image for ARENA Машки шорцеви Bywayx B
Selected image for ARENA Машки шорцеви Bywayx B

ARENA Машки шорцеви Bywayx B

D Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 477 ДЕН
1.113ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Темно сино

Големина

Опис на производот

ARENA е водечки светски бренд за опрема за пливање. Компанијата започна со работа во 1973 година, а ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на спортови на вода да постигнат врвни резултати. Овој бренд е присутен во 103 земји низ светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот Исток. Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водни производи. Арена беше првата компанија за костими за капење која тргна во потрага да развие најбрзи, најлесни, најмазни и најиздржливи материјали за своите производи во областа на конкурентни и рекреативни програми. Произведува широк асортиман на производи со врвен квалитет: костими за капење, очила, капи, перки и сите други предмети за пливање. Сите производи се направени врз основа на темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Темно сино
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M
Можност
Летен асортиман

Ананас ID

Шифра на производот
U37NV9JULW

EAN /   код

EAN /   код
3468334581713
1.590 ДЕНЗаштеда 477 ДЕН
1.113ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ARENA е водечки светски бренд за опрема за пливање. Компанијата започна со работа во 1973 година, а ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на спортови на вода да постигнат врвни резултати. Овој бренд е присутен во 103 земји низ светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот Исток. Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водни производи. Арена беше првата компанија за костими за капење која тргна во потрага да развие најбрзи, најлесни, најмазни и најиздржливи материјали за своите производи во областа на конкурентни и рекреативни програми. Произведува широк асортиман на производи со врвен квалитет: костими за капење, очила, капи, перки и сите други предмети за пливање. Сите производи се направени врз основа на темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Темно сино
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M
Можност
Летен асортиман

Ананас ID

Шифра на производот
U37NV9JULW

EAN /   код

EAN /   код
3468334581713
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.