0 thumbnail image for АРЕНА Очила за пливање Drive 3 Очила црна
1 thumbnail image for АРЕНА Очила за пливање Drive 3 Очила црна
Selected image for АРЕНА Очила за пливање Drive 3 Очила црна
Selected image for АРЕНА Очила за пливање Drive 3 Очила црна

АРЕНА Очила за пливање Drive 3 Очила црна

D Sport
699ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Унисекс очила за пливање

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.59 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ZX8RVIRV6M

EAN /   код

EAN /   код
3468335132532
699ДЕН

Опис на производот

Унисекс очила за пливање

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.59 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ZX8RVIRV6M

EAN /   код

EAN /   код
3468335132532
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.