Slike ARENA Очила за пливање за момчиња SPIDER JUNIOR MIRROR црно
Slike ARENA Очила за пливање за момчиња SPIDER JUNIOR MIRROR црно

ARENA Очила за пливање за момчиња SPIDER JUNIOR MIRROR црно

D Sport
1.299 ДЕНЗаштеда 649 ДЕН
650ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

ARENA Очила за пливање за момчиња SPIDER JUNIOR MIRROR црно

Спецификации

Бренд
Arena

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
NJO9FPU32O

EAN /   код

EAN /   код
3468336926574
1.299 ДЕНЗаштеда 649 ДЕН
650ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ARENA Очила за пливање за момчиња SPIDER JUNIOR MIRROR црно

Спецификации

Бренд
Arena

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
NJO9FPU32O

EAN /   код

EAN /   код
3468336926574
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.