Selected image for ARENA Шорцеви за капење за момчиња BEACH BOXER SOLID R розево

ARENA Шорцеви за капење за момчиња BEACH BOXER SOLID R розево

D Sport
1.099 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
769ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

ARENA Шорцеви за капење за момчиња BEACH BOXER SOLID R розево

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Машки
Големина
10-11

Ананас ID

Шифра на производот
6PI9F4R1ZV

EAN /   код

EAN /   код
3468336955185
1.099 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
769ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ARENA Шорцеви за капење за момчиња BEACH BOXER SOLID R розево

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Машки
Големина
10-11

Ананас ID

Шифра на производот
6PI9F4R1ZV

EAN /   код

EAN /   код
3468336955185
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.