Selected image for ARIEL Прашок за Перење Tol Fresh 6кг + LENOR Spring Омекнувач 1625мл
Ново

ARIEL Прашок за Перење Tol Fresh 6кг + LENOR Spring Омекнувач 1625мл

Ananas direct badge iconбрзо
1.590ДЕН

Опис на производот

Ariel TOL Fresh ви дава дополнителна свежина со беспрекорна чистота. Не само што ги отстранува тврдоглавите дамки, туку и дава дополнителна свежина на облеката. Детергентот Ariel е оптимален избор за најдобри резултати. Технологијата Ariel 3D е дизајнирана да обезбеди тројно дејство против тврдоглавите дамки. Со моќта на отстранување дамки, Ariel 3D Active е најдобриот партнер за беспрекорна облека. Изберете Ariel детергент за извонредни резултати.

Пакување: 8 kg (80 перења)

LENOR Professional SPRING омекнувачот е специјално формулиран за да ги остави вашите алишта меки.
Овој омекнувачот има одлична апсорпција на вода.
Го олеснува пеглањето на вашите алишта, помага да се намали статичкото прилепување на ткаенините.
Ослободува допир на свежина со секоја прегратка.

Спецификации

Бренд
ARIEL+LENOR

Тежина и димензии

Тежина
9.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7Q0OSTCXZZ

EAN /   код

EAN /   код
ANNQNTM9WO
1.590ДЕН

Опис на производот

Ariel TOL Fresh ви дава дополнителна свежина со беспрекорна чистота. Не само што ги отстранува тврдоглавите дамки, туку и дава дополнителна свежина на облеката. Детергентот Ariel е оптимален избор за најдобри резултати. Технологијата Ariel 3D е дизајнирана да обезбеди тројно дејство против тврдоглавите дамки. Со моќта на отстранување дамки, Ariel 3D Active е најдобриот партнер за беспрекорна облека. Изберете Ariel детергент за извонредни резултати.

Пакување: 8 kg (80 перења)

LENOR Professional SPRING омекнувачот е специјално формулиран за да ги остави вашите алишта меки.
Овој омекнувачот има одлична апсорпција на вода.
Го олеснува пеглањето на вашите алишта, помага да се намали статичкото прилепување на ткаенините.
Ослободува допир на свежина со секоја прегратка.

Спецификации

Бренд
ARIEL+LENOR

Тежина и димензии

Тежина
9.7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7Q0OSTCXZZ

EAN /   код

EAN /   код
ANNQNTM9WO
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.