Selected image for ARIETE PARTY TIME Апарат за мафини, крофни и сендвичи АP1972  3 in 1  70

ARIETE PARTY TIME Апарат за мафини, крофни и сендвичи АP1972 3 in 1 70

River Soft
3.999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
3.699ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Апарат за правење мафини крофни и сендвичи ARIETE PARTY TIME АP1972 1972
Црвена боја PARTY TIME
Приклучна моќ: 700 W
3 нелепливи плочи кои се вадат и менуваат
Затворена положба
Индикатор за температура
Едноставно печење
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Сигурносно затварање
Ладни рачки

Спецификации

Бренд
Ariete

Тежина и димензии

Тежина
1.54 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип на плоча за готвење
Нелеплива грил плоча
Моќ
700 W
Плоча/и што се одвојуваат
Да
Индикаторско светло
Да
Едноставно чистење
Да
Прилагодлив термостат
Да
Прекинувач за вклучување/исклучување
Да
Број на колачи
6 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
F0B54SR08C

EAN /   код

EAN /   код
ANU8OS3E7U
3.999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
3.699ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Апарат за правење мафини крофни и сендвичи ARIETE PARTY TIME АP1972 1972
Црвена боја PARTY TIME
Приклучна моќ: 700 W
3 нелепливи плочи кои се вадат и менуваат
Затворена положба
Индикатор за температура
Едноставно печење
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Сигурносно затварање
Ладни рачки

Спецификации

Бренд
Ariete

Тежина и димензии

Тежина
1.54 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена
Тип на плоча за готвење
Нелеплива грил плоча
Моќ
700 W
Плоча/и што се одвојуваат
Да
Индикаторско светло
Да
Едноставно чистење
Да
Прилагодлив термостат
Да
Прекинувач за вклучување/исклучување
Да
Број на колачи
6 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
F0B54SR08C

EAN /   код

EAN /   код
ANU8OS3E7U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.