Slike ARIX Абразивен сунѓер
Slike ARIX Абразивен сунѓер

ARIX Абразивен сунѓер

АНАНАС ШОП
54ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Силно зелено абразивно влакно Arix 13,5x15 cm 3 парчиња
Силно абразивно влакно, идеално за енергично чистење на ненежните кујнски површини.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
UYII43RYPN

EAN /   код

EAN /   код
8008990001221
54ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Силно зелено абразивно влакно Arix 13,5x15 cm 3 парчиња
Силно абразивно влакно, идеално за енергично чистење на ненежните кујнски површини.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
UYII43RYPN

EAN /   код

EAN /   код
8008990001221
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.