Slike ARIX Навлака за даска за пеглање со метализиран слој
Slike ARIX Навлака за даска за пеглање со метализиран слој

ARIX Навлака за даска за пеглање со метализиран слој

АНАНАС ШОП
403ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Навлака за даска за пеглање со метализиран слој и перфорирана текстура.
Ја рефлектира топлината што овозможува побрзо пеглање и овозможува подобра циркулација на пареата за поудобно пеглање.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
KONI4ONG5R

EAN /   код

EAN /   код
8008990001856
403ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Навлака за даска за пеглање со метализиран слој и перфорирана текстура.
Ја рефлектира топлината што овозможува побрзо пеглање и овозможува подобра циркулација на пареата за поудобно пеглање.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
KONI4ONG5R

EAN /   код

EAN /   код
8008990001856
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.