Slike ARIX Сет сунѓери
Slike ARIX Сет сунѓери

ARIX Сет сунѓери

АНАНАС ШОП
96ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сет сунѓери Arix masterclean сини против гребење 2+1.
Против секаков вид тврдоглава нечистотија, нежен на секоја површина на тенџериња, тави, чинии, додатоци итн.
Aнтибактериски и систем против мирис.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
8PJI44W6QL

EAN /   код

EAN /   код
8008990278937
96ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сет сунѓери Arix masterclean сини против гребење 2+1.
Против секаков вид тврдоглава нечистотија, нежен на секоја површина на тенџериња, тави, чинии, додатоци итн.
Aнтибактериски и систем против мирис.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
8PJI44W6QL

EAN /   код

EAN /   код
8008990278937
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.