Slike ARIX Сунѓер - заоблен
Slike ARIX Сунѓер - заоблен

ARIX Сунѓер - заоблен

АНАНАС ШОП
37ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мек сунѓер со висока густина за најдобра апсорпција, заедно со ефективни абразивни влакна.
Идеален во кујната за темелно чистење на тави, садови, прибор за јадење, шпорет и сите нечувствителни површини.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
Z6KI4AJMJ0

EAN /   код

EAN /   код
5902709636571
37ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мек сунѓер со висока густина за најдобра апсорпција, заедно со ефективни абразивни влакна.
Идеален во кујната за темелно чистење на тави, садови, прибор за јадење, шпорет и сите нечувствителни површини.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
Z6KI4AJMJ0

EAN /   код

EAN /   код
5902709636571

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.