0 thumbnail image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна
1 thumbnail image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна
2 thumbnail image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна
Selected image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна
Selected image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна
Selected image for ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна

ARMAGGEDDON Gaming футрола kagami K2 црна

Нексио
2.790ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Карактеристики:
• Нема струја
• 3,5": 2x
• 2,5": 1x
• USB 2.0: 2x
• USB 3.0: 1x

Аудио:
• 1 x 3,5 mm
• 1 x 3,5 mm микрофон

Фиоки за вентилатор:
• Предна страна: 3 x 120 mm или 2 x 140 mm
• Заден дел: 1 x 120 mm
• Долна страна: 2 x 120 mm (ако нема HDD)

• Максимална должина на графичка картичка: 300mm
• Максимална висина на ладилникот на процесорот: 165mm
• Димензии: 310 x 200 x 430mm

Спецификации

Бренд
Armaggeddon

Тежина и димензии

Тежина
3.96 kg
Длабочина
310 mm
Висина
430 mm
Ширина
200 mm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип
Полна кула
Број на внатрешни заливи од 3,5 инчи
2.0
Број на заливи од 2,5 инчи
1.0

Ананас ID

Шифра на производот
4U48SB8T16

EAN /   код

EAN /   код
8886411987183
2.790ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
• Нема струја
• 3,5": 2x
• 2,5": 1x
• USB 2.0: 2x
• USB 3.0: 1x

Аудио:
• 1 x 3,5 mm
• 1 x 3,5 mm микрофон

Фиоки за вентилатор:
• Предна страна: 3 x 120 mm или 2 x 140 mm
• Заден дел: 1 x 120 mm
• Долна страна: 2 x 120 mm (ако нема HDD)

• Максимална должина на графичка картичка: 300mm
• Максимална висина на ладилникот на процесорот: 165mm
• Димензии: 310 x 200 x 430mm

Спецификации

Бренд
Armaggeddon

Тежина и димензии

Тежина
3.96 kg
Длабочина
310 mm
Висина
430 mm
Ширина
200 mm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип
Полна кула
Број на внатрешни заливи од 3,5 инчи
2.0
Број на заливи од 2,5 инчи
1.0

Ананас ID

Шифра на производот
4U48SB8T16

EAN /   код

EAN /   код
8886411987183
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.