Selected image for ARMANI Женски патики

ARMANI Женски патики

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
11.500ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

ARMANI, Женска патики,100% Полиамид

Спецификации

Бренд
EMPORIO ARMANI

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
JWNHAC2394

EAN /   код

EAN /   код
ANAORSSZDR
11.500ДЕН

Опис на производот

ARMANI, Женска патики,100% Полиамид

Спецификации

Бренд
EMPORIO ARMANI

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
JWNHAC2394

EAN /   код

EAN /   код
ANAORSSZDR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.