Selected image for ASTIBO Фустан Килакол - Елегантен во песочни тонови

ASTIBO Фустан Килакол - Елегантен во песочни тонови

1.490ДЕН

Боја:

Големина

Опис на производот

Фустан Килакол - Елегантен во песочни тонови

Големини


36
38

Спецификации

Бренд
ASTIBO

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
P71BYDP4CC

EAN /   код

EAN /   код
ANX09KNA85
1.490ДЕН

Опис на производот

Фустан Килакол - Елегантен во песочни тонови

Големини


36
38

Спецификации

Бренд
ASTIBO

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
P71BYDP4CC

EAN /   код

EAN /   код
ANX09KNA85
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.