Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X
Slike ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X

ASUS Компјутер Vivo All-in-One V222FAK-UI51B0X

АНАНАС ШОП
41.570 ДЕНЗаштеда 5.430 ДЕН
36.140ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики

Екран:
• Големина на екран: 21,5"
• Резолуција: 1.920 x 1.080
• Формат на резолуција: Full HD, 3,5K
• Тип на екран: IPS
• Осветлување: 250 nits
• Друго: sRGB: 100%

Процесор:
• Класа на процесор: Intel Core i5
• Модел: i5-10210U
• Број на процесорски јадра: 4
• Број на логички јадра (нишки): 8
• Работен часовник на процесорот: 1,6GHz
• Турбо фреквенција: 4,2 GHz
• Друго: 6MB Intel Smart Cache

Меморија (RAM):
• Меморија (RAM): 8 GB
• Тип на меморија: SO-DIMM DDR4

Графика:
• Графика: Intel
• Графички процесор: UHD Graphics
• Тип на меморија: Споделен

Складирање податоци:
• SSD: 256 GB
• SSD интерфејс: M.2 NVMe PCIe 3.0

Мрежа:
• Wi-Fi
• Стандард за Wi-Fi: IEEE 802.11ac
• Bluetooth
• Верзија на Bluetooth: 5.0
• Жична мрежа (LAN): 10/100/1.000Mbps (гигабитен етернет)

Врски:
• HDMI излез: 1x HDMI 1.4
• USB 3.2 порти: 4 (тип А) Gen 1
• RJ-45 (LAN): 1

Странични врски:
• USB 2.0: 1
• 3,5 мм: 1

• слотови: безбедност Кенсингтон: 1
• Напојување: 90W
• Друго: Надворешен адаптер за напојување

Аудио:
• Звучници: Вградени
• Друго: SonicMaster Technology
• Микрофон: Вграден

Софтвер:
• Оперативен систем: Microsoft Windows 11 Professional
• Архитектура: 64 битна
• Друго: McAfee Security Center 30-дневен пробен период
• Програми / Ексклузивни апликации / Услуги: MyASUS

Физички карактеристики:
• Димензии: 489mm x 387mm x 51mm~164mm
• Тежина: 4,8 кг

Друго:
• Поддржани технологии: TPM

Спецификации

Бренд
ASUS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Процесор
i5-10210U
Производител на процесор
Интел
Број на процесорски јадра
4.0
Капацитет на SSD
256 GB
Внатрешна меморија
8 GB
Дијагонала на екранот
64.61 cm
Резолуции на екранот
1920x1080
Екрани на допир
Да
Тип на екран
IPS
Инсталиран оперативен систем
Microsoft Windows 11 Professional
Земја на потекло
Кина

Тежина

Длабочина
51 mm
Висина
387 mm
Ширина
489 mm

Ананас ID

Шифра на производот
E2ARUITG95

EAN /   код

EAN /   код
4711387113387
41.570 ДЕНЗаштеда 5.430 ДЕН
36.140ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики

Екран:
• Големина на екран: 21,5"
• Резолуција: 1.920 x 1.080
• Формат на резолуција: Full HD, 3,5K
• Тип на екран: IPS
• Осветлување: 250 nits
• Друго: sRGB: 100%

Процесор:
• Класа на процесор: Intel Core i5
• Модел: i5-10210U
• Број на процесорски јадра: 4
• Број на логички јадра (нишки): 8
• Работен часовник на процесорот: 1,6GHz
• Турбо фреквенција: 4,2 GHz
• Друго: 6MB Intel Smart Cache

Меморија (RAM):
• Меморија (RAM): 8 GB
• Тип на меморија: SO-DIMM DDR4

Графика:
• Графика: Intel
• Графички процесор: UHD Graphics
• Тип на меморија: Споделен

Складирање податоци:
• SSD: 256 GB
• SSD интерфејс: M.2 NVMe PCIe 3.0

Мрежа:
• Wi-Fi
• Стандард за Wi-Fi: IEEE 802.11ac
• Bluetooth
• Верзија на Bluetooth: 5.0
• Жична мрежа (LAN): 10/100/1.000Mbps (гигабитен етернет)

Врски:
• HDMI излез: 1x HDMI 1.4
• USB 3.2 порти: 4 (тип А) Gen 1
• RJ-45 (LAN): 1

Странични врски:
• USB 2.0: 1
• 3,5 мм: 1

• слотови: безбедност Кенсингтон: 1
• Напојување: 90W
• Друго: Надворешен адаптер за напојување

Аудио:
• Звучници: Вградени
• Друго: SonicMaster Technology
• Микрофон: Вграден

Софтвер:
• Оперативен систем: Microsoft Windows 11 Professional
• Архитектура: 64 битна
• Друго: McAfee Security Center 30-дневен пробен период
• Програми / Ексклузивни апликации / Услуги: MyASUS

Физички карактеристики:
• Димензии: 489mm x 387mm x 51mm~164mm
• Тежина: 4,8 кг

Друго:
• Поддржани технологии: TPM

Спецификации

Бренд
ASUS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Процесор
i5-10210U
Производител на процесор
Интел
Број на процесорски јадра
4.0
Капацитет на SSD
256 GB
Внатрешна меморија
8 GB
Дијагонала на екранот
64.61 cm
Резолуции на екранот
1920x1080
Екрани на допир
Да
Тип на екран
IPS
Инсталиран оперативен систем
Microsoft Windows 11 Professional
Земја на потекло
Кина

Тежина

Длабочина
51 mm
Висина
387 mm
Ширина
489 mm

Ананас ID

Шифра на производот
E2ARUITG95

EAN /   код

EAN /   код
4711387113387
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.