Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Ново
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Ново
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен
Slike ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен

ASUS Лаптоп X515EA-BQ312 15,6 FHD IPS/i3-1115G4/8GB/M.2 256GB/Intel Iris Xe Сребрен

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
22.000 ДЕНЗаштеда 5.010 ДЕН
16.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации
• Дијагонала: 15,6"
• Резолуција: 1920 x 1080
• Оперативен систем: Нема
• Модел на процесор: Intel Core i3-1115G4 до 4,1 GHz Dual Core
• Графички модел: Интегрирана Intel UHD Graphics
• RAM меморија: 8 GB
• SSD: SSD M.2 256GB

Слотови:
• 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
• 2x USB 2.0 Type-A//1x HDMI 1.4
• 1x 3,5мм комбо аудио приклучок
• 1x DC-in//N/A

• Камера: VGA камера
• Аудио: вграден звучник
• Батерија: 37 WHrs, 2S1P, 2-клеточен Li-ion

Kарактеристики:
• Димензии: 36,00 x 23,50 x 1,99 ~ 1,99 cm
• Тежина: 1,80 kg

Спецификации

Бренд
ASUS

Карактеристики

Процесор
i3-1115G4
Производител на процесор
Интел
Број на процесорски јадра
2
Технологија на батерии
Литиум-јон
Капацитет на SSD
256 GB
Дијагонала на екранот
39.62 cm
Резолуции на екранот
1920x1080

Тежина

Длабочина
235 mm
Висина
19.9 mm
Ширина
360 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WPZAD99VB3

EAN /   код

EAN /   код
4711081645122
22.000 ДЕНЗаштеда 5.010 ДЕН
16.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации
• Дијагонала: 15,6"
• Резолуција: 1920 x 1080
• Оперативен систем: Нема
• Модел на процесор: Intel Core i3-1115G4 до 4,1 GHz Dual Core
• Графички модел: Интегрирана Intel UHD Graphics
• RAM меморија: 8 GB
• SSD: SSD M.2 256GB

Слотови:
• 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
• 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
• 2x USB 2.0 Type-A//1x HDMI 1.4
• 1x 3,5мм комбо аудио приклучок
• 1x DC-in//N/A

• Камера: VGA камера
• Аудио: вграден звучник
• Батерија: 37 WHrs, 2S1P, 2-клеточен Li-ion

Kарактеристики:
• Димензии: 36,00 x 23,50 x 1,99 ~ 1,99 cm
• Тежина: 1,80 kg

Спецификации

Бренд
ASUS

Карактеристики

Процесор
i3-1115G4
Производител на процесор
Интел
Број на процесорски јадра
2
Технологија на батерии
Литиум-јон
Капацитет на SSD
256 GB
Дијагонала на екранот
39.62 cm
Резолуции на екранот
1920x1080

Тежина

Длабочина
235 mm
Висина
19.9 mm
Ширина
360 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WPZAD99VB3

EAN /   код

EAN /   код
4711081645122

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.