Slike ATLETICORE Еднорачен тег 0.5kg
Slike ATLETICORE Еднорачен тег 0.5kg

ATLETICORE Еднорачен тег 0.5kg

POLLEO SPORT
140ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Еднорачен тег 0.5kg

Пластифициран рачен тег за тренинг.

Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.

Тежина на едне рачен тег 0.5kg

Спецификации

Бренд
Atleticore

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
8742IK3ZN0

EAN /   код

EAN /   код
ANAU61E9TX
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Еднорачен тег 0.5kg

Пластифициран рачен тег за тренинг.

Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.

Тежина на едне рачен тег 0.5kg

Спецификации

Бренд
Atleticore

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
8742IK3ZN0

EAN /   код

EAN /   код
ANAU61E9TX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.