Selected image for AULA Тастатура AEGIS TKL RGB

AULA Тастатура AEGIS TKL RGB

AНАНАС ШОП
3.000 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
960ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Тип на тастатура: Механичка
Број на копчиња: 87
Распоред: US
Switch: RED switch
Анти-ghosting: Да
Тип: Жичен
Поврзување: USB
Должина на кабелот: 160 cm
Тежина: 650 грама
Препорачано за: Гејмери

Спецификации

Бренд
AULA

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JUD6GQN6Z9

EAN /   код

EAN /   код
6948391240312
3.000 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
960ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Тип на тастатура: Механичка
Број на копчиња: 87
Распоред: US
Switch: RED switch
Анти-ghosting: Да
Тип: Жичен
Поврзување: USB
Должина на кабелот: 160 cm
Тежина: 650 грама
Препорачано за: Гејмери

Спецификации

Бренд
AULA

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
JUD6GQN6Z9

EAN /   код

EAN /   код
6948391240312
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.