Slike AVENT Силиконска цуцла класик, 3+ месеци, променлив ток, 2/1
Slike AVENT Силиконска цуцла класик, 3+ месеци, променлив ток, 2/1

AVENT Силиконска цуцла класик, 3+ месеци, променлив ток, 2/1

ПЗУ Аптека Полин
400ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Цуцлата е направена од мек, транспарентен, целосно безбеден силиконски материјал. Го стимулира развојот на непцата и мускулите на вилицата и јазикот. Грижливо дизајнирана да не пречи на носот.
За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
VOGTPXYDSB

EAN /   код

EAN /   код
8710103874089
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Цуцлата е направена од мек, транспарентен, целосно безбеден силиконски материјал. Го стимулира развојот на непцата и мускулите на вилицата и јазикот. Грижливо дизајнирана да не пречи на носот.
За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
VOGTPXYDSB

EAN /   код

EAN /   код
8710103874089
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.