Slike AVENT Силиконски брадавици -медиум
Slike AVENT Силиконски брадавици -медиум

AVENT Силиконски брадавици -медиум

ПЗУ Аптека Полин
720ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
За достапна количина ќе ве контактираат од аптека

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
FKFTPC5KTX

EAN /   код

EAN /   код
8710103911258
720ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
За достапна количина ќе ве контактираат од аптека

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
FKFTPC5KTX

EAN /   код

EAN /   код
8710103911258

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.