Slike AVENT Шише анти колик 260мл пластично со силик. цуцла 1+ месеци
Slike AVENT Шише анти колик 260мл пластично со силик. цуцла 1+ месеци

AVENT Шише анти колик 260мл пластично со силик. цуцла 1+ месеци

ПЗУ Аптека Полин
540ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Avent Анти Колик шише 260мл пластично со силик. Цуцла 1+ месеци

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
5GGTPCZ6JW

EAN /   код

EAN /   код
8710103868842
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Avent Анти Колик шише 260мл пластично со силик. Цуцла 1+ месеци

Спецификации

Бренд
AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
5GGTPCZ6JW

EAN /   код

EAN /   код
8710103868842

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.