Slike B.U One love Set тоалетна вода 50 ml, спреј за дезодоранс 150 ml и капа
Slike B.U One love Set тоалетна вода 50 ml, спреј за дезодоранс 150 ml и капа

B.U One love Set тоалетна вода 50 ml, спреј за дезодоранс 150 ml и капа

АНАНАС ШОП
629ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

One love е нежен дрвенести цветен мирис, измешан со сандалово дрво, јасмин и килибар. тие љубови ќе ве инспирираат! мирис кој потсетува на моменти на слобода и безгрижна радост. горните ноти: кокосово млеко, фрезија, бадеми средни ноти: килибар, бели цветови, јасмин основни ноти: ванила, сандалово дрво, мошус.
Сетот содржи: тоалетна вода 50 ml, спреј за дезодоранс 150 ml и капа

Спецификации

Бренд
B.U

Карактеристики

Пол
Женски
Волумен
200 ml
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
4GJGIYM9JM

EAN /   код

EAN /   код
5201314162841
629ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

One love е нежен дрвенести цветен мирис, измешан со сандалово дрво, јасмин и килибар. тие љубови ќе ве инспирираат! мирис кој потсетува на моменти на слобода и безгрижна радост. горните ноти: кокосово млеко, фрезија, бадеми средни ноти: килибар, бели цветови, јасмин основни ноти: ванила, сандалово дрво, мошус.
Сетот содржи: тоалетна вода 50 ml, спреј за дезодоранс 150 ml и капа

Спецификации

Бренд
B.U

Карактеристики

Пол
Женски
Волумен
200 ml
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
4GJGIYM9JM

EAN /   код

EAN /   код
5201314162841

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.