Selected image for BABYJEM Чорапи Со Глодалка Сиви 6-12 Месеци

BABYJEM Чорапи Со Глодалка Сиви 6-12 Месеци

370ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ЧОРАПИ СО ГЛОДАЛКА СИВИ 6-12М
• Чорапчи со глодалка кои се наменети да ја намалат непријатноста при излегувањето на забчиња кај бебињата. Може да се користи на лево или на десно ноџе.
• Димензии на пакувањето: 12,5x9x3 cm.
• Димензии на производот: 15х6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 15х6 cm
Возраст
6-12 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
A13OR1L67N

EAN /   код

EAN /   код
ANP2ZVCM05
370ДЕН

Опис на производот

ЧОРАПИ СО ГЛОДАЛКА СИВИ 6-12М
• Чорапчи со глодалка кои се наменети да ја намалат непријатноста при излегувањето на забчиња кај бебињата. Може да се користи на лево или на десно ноџе.
• Димензии на пакувањето: 12,5x9x3 cm.
• Димензии на производот: 15х6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 15х6 cm
Возраст
6-12 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
A13OR1L67N

EAN /   код

EAN /   код
ANP2ZVCM05
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.