Selected image for BABYJEM Лигавче Марама Со Држач За Цуцла Зајаче

BABYJEM Лигавче Марама Со Држач За Цуцла Зајаче

290ДЕН

Опис на производот

Лигавче марама со држач за цуцла зајаче
• Заштитете ја облмеката на вашето дете и дозволете му да внесува храна самостојно без грижа дали ќе се извалка или намокри.
• Димензии на производот : 33x19 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 33x19 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
HA7ORW2Z94

EAN /   код

EAN /   код
ANMXXVCJDT
290ДЕН

Опис на производот

Лигавче марама со држач за цуцла зајаче
• Заштитете ја облмеката на вашето дете и дозволете му да внесува храна самостојно без грижа дали ќе се извалка или намокри.
• Димензии на производот : 33x19 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 33x19 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
HA7ORW2Z94

EAN /   код

EAN /   код
ANMXXVCJDT
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.