Selected image for BABYJEM Лигавче Марама Со Глодалка Зелено

BABYJEM Лигавче Марама Со Глодалка Зелено

280ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

Лигавче марама со глодалка зелено
• Лигавче со глодалка наменето да ја намали непријатноста при излегувањето на забчиња кај бебињата.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
PABORSCH55

EAN /   код

EAN /   код
ANBPXVCJ3D
280ДЕН

Опис на производот

Лигавче марама со глодалка зелено
• Лигавче со глодалка наменето да ја намали непријатноста при излегувањето на забчиња кај бебињата.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
PABORSCH55

EAN /   код

EAN /   код
ANBPXVCJ3D
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.