Selected image for BABYJEM Престилка за Доење со Џеб, Розева

BABYJEM Престилка за Доење со Џеб, Розева

690ДЕН

Опис на производот

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ СО ЏЕБ РОЗЕВА BABY JEM
• Доењето во јавност е стресна состојба за многу мајки. Благодарение на памучната ткаенина престилката за доење ви овозможува да го доите вашето бебе без потење. Лесно се склопува и не зазема простор. Џебот од предната страна можете да го користите за повеќе намени.
• Димензии на производот: 70x96см.
• Димензии на пакувањето: 16x28x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
70x96см

Ананас ID

Шифра на производот
MF7HSX4JLZ

EAN /   код

EAN /   код
ANJVHALG0E
690ДЕН

Опис на производот

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ СО ЏЕБ РОЗЕВА BABY JEM
• Доењето во јавност е стресна состојба за многу мајки. Благодарение на памучната ткаенина престилката за доење ви овозможува да го доите вашето бебе без потење. Лесно се склопува и не зазема простор. Џебот од предната страна можете да го користите за повеќе намени.
• Димензии на производот: 70x96см.
• Димензии на пакувањето: 16x28x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
70x96см

Ананас ID

Шифра на производот
MF7HSX4JLZ

EAN /   код

EAN /   код
ANJVHALG0E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.