Selected image for BABYJEM Сад за Полевање со Хипо Розев
Ново

BABYJEM Сад за Полевање со Хипо Розев

170ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ СО ХИПО РОЗЕВ
• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе. Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка. Наменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.
• Димензии на производот: 16x13см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
16x13см

Ананас ID

Шифра на производот
N48HS9I6XQ

EAN /   код

EAN /   код
AN5KIAL7MA
170ДЕН

Опис на производот

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ СО ХИПО РОЗЕВ
• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе. Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка. Наменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.
• Димензии на производот: 16x13см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
16x13см

Ананас ID

Шифра на производот
N48HS9I6XQ

EAN /   код

EAN /   код
AN5KIAL7MA
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.