Selected image for BABYJEM Сет Корито со 4 Дела, Сив

BABYJEM Сет Корито со 4 Дела, Сив

1.990ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

СЕТ КОРИТО СО 4 ДЕЛА СИВ
• Сет за бањање од 5 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки ногарки, ПОДЛОГА која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарение на нејзината МЕКА структура. Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши, сад за полевање, кофа и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.
• Димензии на производот: 90x26x50см.
• Димензии на пакувањето: 82x50x32см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
90x26x50см.
Број на парчиња во пакувањето
4
Содржина на пакетот
"корито со гумени нелизгачки рачки Подлога сад за полевање кофа целулозен сунѓер

Ананас ID

Шифра на производот
TWNORZ8KAX

EAN /   код

EAN /   код
AN8GUVCEPB
1.990ДЕН

Опис на производот

СЕТ КОРИТО СО 4 ДЕЛА СИВ
• Сет за бањање од 5 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки ногарки, ПОДЛОГА која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарение на нејзината МЕКА структура. Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши, сад за полевање, кофа и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.
• Димензии на производот: 90x26x50см.
• Димензии на пакувањето: 82x50x32см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
90x26x50см.
Број на парчиња во пакувањето
4
Содржина на пакетот
"корито со гумени нелизгачки рачки Подлога сад за полевање кофа целулозен сунѓер

Ананас ID

Шифра на производот
TWNORZ8KAX

EAN /   код

EAN /   код
AN8GUVCEPB
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.